Ako sa majú pacienti po operácii?
Stav pacientov s odstupom času kontrolujeme, sú v poriadku.
V rámci kuloárnych debát sa opakovane spomínalo Vaše meno s možným vstupom do politiky. Pripúšťate, že by ste mali takúto ambíciu?
Pracujem ako kardiochirurg, venujem sa riadeniu KCE a ako univerzitný profesor na Lekárskej fakulte UPJŠ sa venujem pedagogickej a vedeckej činnosti. Pôsobím v odborných spoločnostiach a som členom vedeckých rád doma aj v zahraničí. Cítim sa profesijne a ľudsky spokojný a aj keď pripúšťam, že je centrum môjho záujmu smerované na západ od môjho bydliska, avšak iba vo vzdialenosti 14 km, v Košiciach-Šaci. Tam sú naši pacienti a moji spolupracovníci. V takomto nastavení hodlám aktuálne pokračovať.















Pridajte komentár